Periyodik Bakım

Marka ve model farketmeksizin tüm binek veya hafif ticari aracınızın gereksinim duyduğu periyodik bakımı dahilinde; sıvıların, filtrelerin, ayarların ve mekanik parçaların bakımları, kontrolleri ve değişimleri New Servis bünyesinde yapılmaktadır. 

Mekanik Onarım

Marka ve model farketmeksizin tüm binek veya hafif ticari aracınızın zaman içerisinde zarar gören  amortisör, direksiyon kutusu, salıncak burçları, z-rot , fren balata ve diskleri, fren hortumları gibi aksamlarının kontrolleri ve değişimi New Servis bünyesinde yapılmaktadır.

Hasar Onarımı

Marka ve model farketmeksizin tüm binek veya hafif ticari aracınızın gereksinim duyduğu kaporta göçük düzeltme, boyasız hasar onarım, boya onarımı ve mini yama New Servis bünyesinde yapılmaktadır. 

Elektrik, Elektronik Bakım

Marka ve model farketmeksizin binek veya hafif ticari aracınızın tüm elektrik veya elektronik sistemlerin arıza tespiti, parça değişim ve montajı, adaptasyon ve kodlama işlemleri New Servis bünyesinde yapılabilmektedir.

Klima Bakımı

Her marka ve model binek ve hafif ticari aracınız için klima bakımı, dezenfeksiyonu, bakteri temizliği ve polen filtresi değişimi New Servis bünyesinde yapılmaktadır.